Make your own free website on Tripod.com

       

Pegawai Kejohanan Polo Air :


1. En. Zairuddin Ali - Sabah
2. En. K. Ravichandran - Perak
3. En. David Heong Heng - Perak
4. En. Goh Chee Chiang - KL
5. En. Hong Chin Yeow - Melaka
6. En. K. Thiruchelvam - Perak
7. EN. Clemen David - Sabah
8. En. Rahman Jafar - W. Labuan
9. Cik Goh Kim Nee - Perlis
10. En. George Abun - Sabah

Negeri Sabah :

Pengurus : En. Lunginus Kunsing
Jurulatih : En. Wasli Abdullah


BIL
NAMA
SEKOLAH
I/C NO
1 AXEL WAN SM.LOK YUK LIKAS 900328125477
2 ALEXANDER CHUNG SMS.SRI INSAN KK 890618125059
3 WONG KA SENG SM.TINGGI KK 921123125345
4 FLORENO JULIAN SM.ST.MICHEAL P`PANG 900902125237
5 YAP JIA HUI SM.TINGGI KK 920602125511
6 KEVIN NG SMK.DATUK PETER MOJUNTIN 900825125099
7 MOHD AFFIQ ISKANDAR SM.ALL SAINTS 921207125991
8 DICKLY JOHN SM.ST.MICHEAL P`PANG 900414125449
9 ONG THAM JUN WEI SM.TINGGI KK 920226126195
10 REMYSTA JIMMY TAYLOR SM.ST.MICHEAL P`PANG 880915126225
11 LEE JUN YI SM.LOK YUK LIKAS 930223125275
12 CHRISTOPHER LAW HERN YEE KINABALUI INTERNATIONAL SCHOOL 900904125337
13
LEON GABRIEL LIEW SM.MAKTAB SABAH 920728125589

Negeri : Melaka
Pengurus : En.Quek Poh Chuan
Pengadil : En. Hong Chin Yeow


Bil
Nama
I/C No
1
ALEX TAN MING HAN K075222
2
NG MIN SERN 930422045235
3
CHU YAU WEN 920410045343
4
TAN YING KIAT 891110044093
5
RODNEY TAN WEE KIAT 911203045047
6
KELVIN LIM ZHI JIAN 9006100405059
7
EURAJ A/L N VIVEKANANDAN 911109045067
8
C-RUEBEN PILLAY 910815045573
9
SONG CHEE PIN 910406045173
10
ALOYSIUS NG INN EE 9009110405191
11
SUNG JUN HAO 900820045137
12
MUHAMMAD SYABLY 900714045387


Negeri : Selangor
Pengurus : En. Micheal Lee

Bil
Nama
I/C No
1
LIM CHIN KUAN 900701105301
2
ANDREW CHIA TECK YAN 890210106073
3
SOON YU XIANG 890222105605
4
CHEW YIJAZZ 910621105167
5
WOO YIT WEI 900605105571
6
FONG NUO HERNG 900323435425
7
EUGENE LIM YI JIANG 900630055385
8
JOSEPH HENG SI ZHUO 891128105027
9
ERNEST YEOH GHIM YU 900130105729
10
CHEAH ERNYAO 910506145489
11
LIM CHIN CHONG 930102105825
12
KO HYANG SHIAN 890606125463


Negeri : PULAU PINANG
Pengurus : En. THE HO LEE

Bil
Nama
I/C No
1
LEE ZI LIANG 910303075265
2
LIM SIONGYEW 890117075709
3
LIM SIONG TENG 890117075717
4
REAGAN KANG TI KERN 890130075439
5
BRYAN THEN YEE CHIAT 891030075559
6
YEAP KEN JOO 900926075115
7
GEH CHEW CHIEN 910805075417
8
TAN HAN SERN  
9
TAN WEI SIANG  
10
OOI PEI YI 890318075437
11
OOI TZE WEI 910318075401
12
CHEW KEW YANG 920627075359


Negeri : KUALA LUMPUR
Pengurus : En. THAM KWOK WAI
Pengadil :En. Goh Chee Chiang

Bil
Nama
I/C No
1
LOW HAN BIN 890519146047
2
LESLIE LOW YOW CHUNG 890720146399
3
ABDUL QAIYUM 890313146375
4
KENNARD LAI XUN ONN 901126145319
5
LESTER LOW YOW WAI 890720146401
6
YIP SING WAI 900625145669
7
CHEAH KHO CHUN 900510145327
8
WONG WAI LOON 89062114514
9
NELSON MOH GOH FONG 890203146729
10
JASHUA CHIEW CHERN KWONG 901106451397
11
LIM HANG THIH 9110140775765
12
GLENN CHAN WEI HAO 900425146501
13 NG YEW ENG 910123105009


Negeri : Perak

Pengurus : En. Ng Sang Eng

BIL
NAMA
SEKOLAH
I/C NO
1 VENODH SELVAM  S M K St Michael, Ipoh  900305085417 
2 YAMAMOTO RYOHEI   S M K St Michael, Ipoh  890320085777  
3 JOSHUA KYRASHQ   S M K Methodist (A C S), Ipoh  890118146273  
4 TAN HOU HIAN   S M K St Michael, Ipoh   
5 CHONG KAI JUEN   S M K St Michael, Ipoh  890824085527  
6 HSIEN HSONG   S M K St Michael, Ipoh   
7 CHANG WAI HOONG  S M K Methodist (A C S), Ipoh
89101908528 
8 ALVIN WONG SWEE LUM   S M K Sam Tet , Ipoh  890107085399
9 TAN THEAM GIN   S M K Methodist (A C S), Ipoh  900217085775  
10 JEREMY LIM   S M K Methodist (A C S), Ipoh  900808085283  
11 RAYMOND GOH JUN HAO   S M K Methodist (A C S), Ipoh  920605065061 
12 FONG KEAN TAT   S M K Methodist (A C S), Ipoh  900722085719  
13
WONG SOON CHEONG   S M K Methodist (A C S), Ipoh  910704085149 

Uruselia laman oleh Pegawai Teknikal ICT, Kejohanan Akuatik MSSM 2006
Sebarang urusan berkaitan maklumat laman ini sila email kami.